Sazka Mobil vám krade 25 korun denně za internet na den.

Jelikož jsou tarifní ceny v ČR absurdní, z principu vedu ještě předplacenku u virtuálního operátora „Sazka mobil“, který má dle všeho jednu z nejvýhodnějších předplacenek na českém trhu. Až na drobnost jménem Internet na den. Pokud si totiž nedáte pozor, bude hamižná Sazka z vašeho kreditu odečítat 25 korun denně za směšných 25mb dat – protože tak už je to nastavené při koupi Sazka Mobil sim karty.

Jak službu bez internetu na den deaktivovat?

Z mobilní aplikace to nelze – nebo jsem to alespoň nenašel. Trošku podpásovka, řekl bych. Běžte tedy do samobsluhy Sazka Mobil a po příhlášení jděte do záložky „Balíčky“.

V této sekci musíte doscrollovat na sekci „data a ostatní„. A musíte aktivovat službu „Bez internetu na den“. Chápete? Musíte si aktivovat službu, aby vám Sazka Mobil neodečítala 25 korun denně.

Výsledek by měl vypadat takhle:

Tohle musel vymýšlet člověk, který postrádá páteř (mimochodem, appku dělala firma Cleverlence, snad vás pálilo trošku svědomí během vývoje). – jinak to nazvat neumím. Lidé, kteří tohle odírání ignorují, přijdou o svůj předplacený kredit za pár dnů a budou se divit, jak je to možné.

8 komentářů u „Sazka Mobil vám krade 25 korun denně za internet na den.“

    • Ja jsem to v samoobsluze nasla. I v aplikaci. Synovi to ale sezralo 200,-, nez jsme zjistili, proc mu ten kredit tak rychle nizi…otresny zpusoby….

      Odpovědět
  1. Dnes se to jmenuje „Balíček Bez Denního“. Zřejmě úmyslně zavádějící název a bohužel to platí jen měsíc. Šmejdi zlodějský.

    Odpovědět

Napsat komentář