Blokování reklam na OS Android? Řešení je jednoduché…

Je paradoxem, že jako markeťák mám reklam plné zuby. Ale například platformy jako je Youtube, Idnes a mnoho dalších už nedělají poctivou a normální reklamu. iDnes vás donutí kouknout na tři reklamy, než vás pustí ke kýženému obsau… Reklama se prostě zvrhla a je potřeba se proti tomu bránit.

Řešení je jednoduché, musíte jen změnit zvyky.

Subnadpis mluví o změně zvyku, co tím myslím? Dnes jsme zvyklí na všechno používat svou přidruženou aplikaci. Například Facebook, Youtube aplikace, pak reklamou prožraný Android Chrome a tak bych mohl pokračovat. A přitom na všechno stačí jeden neprůstřelný prohlížeč.

Free Adblocker Browser – nejlepší prohlížeč vůbec

Nějaký čas mi zabralo, abych se zbavil všech aplikací typu Youtube a Facebook (jen messenger jsem si nechal) a hlavně našel za to adekvátní náhradu, aby sloužila účelu – nebýt pod absurdním spamem reklam. Adekvátní náhrada se jmenuje Free Adblocker Browser, po jehož instalaci, je potřeba nastavit ho jako defaultní prohlížeč.

Android ikona, kterou chcete v telefonu mít - Free Adblocker Browser

Pokud jste zvyklí na Safari, Chrome nebo další prohlížeče – narovinu vám říkám, Free Adblocker je rychlejší a opravdu uživatele chrání před spamem reklam.

Dejte mu šanci, nastavte si ho jako defaultní aplikaci pro Facebook, Youtube, Twitter a další platformy, které používáte a pak se můžete vrátit sem, k tomuto článku, a v komentářích mi sdělit váš názor.

Výhody Free Adblocker Browseru

 • Žádné video reklamy na Youtube
 • Žádné reklamy na Seznam.cz, iDnes a dalších portálech.
 • Po zamknutí telefonu se prohlížeč neuspí a hraje na pozadí dál – třeba vaší oblíbenou hudbu z Youtube
 • Šetří vaše data, protože blokuje načítání reklam.
 • A bilion dalších věci
Free Adblocker Browser opravdu šetří vaše data a je nejrychlejší z mobilních prohlížečů.

3 komentáře u „Blokování reklam na OS Android? Řešení je jednoduché…“

 1. Momentálně mám na mobilu Android 10 zapnutý chrom v kterém píšu a druhý prohlížeč o kterém se zde v článku píše tj. Free Adblocker Browser a musím souhlasit s. p. JAROSLAVEM. Opravdu má pravdu s těmi reklamami v Chromu. Chrom prohlížeč je zasekany reklamou a Free Adblocker Browser krásně totožné stránky v pohodě bez reklam.
  Přecházím tedy na Free Adblocker Browser.

  Odpovědět
 2. Adblocker Browser neumožňuje sdílet video z mobilu na TV, jako to lze normal z Chrome. Což mě moc mrzí, páč ty reklamy jsou opravdu otravné. Nějaké další řešení?

  Odpovědět

Napsat komentář